Arménia Vedrussa a z duše sdílení ♥
Arménia Vedrussa ♥
Prostory Lásky - Védy a Vedické Učení - Předurčení Člověka a Šťastný život v souladu s našimi původními prameny - Mé odkazy a odkazy našich dávných moudrých předků Duchů Dolmenů - Poznání temnoty na Zemi (technokratického světa) jako zásadní zkušenost, která zkvalitní naše životy (IMUNITA NA LEŽ) - Aktuální dění = Vše potřebné pro dnešního Člověka, aby mohl kompletně změnit sebe a svůj život a byl opětovně šťastný a svobodný, mohl plnit své předurčení: být základním harmonizačním článkem celého Vesmíru a navrátil tak Harmonii a Šťastné Bytí nejen na Zemi, ale i dále do vesmírného prostoru je šířil.
Srdečně vás vítám na mých webových stránkách: „Arménia Vedrussa a z duše sdílení ♥“. Na těchto stránkách najdete mnoho mých odkazů a sdílení, které z hloubi mé duše vyvěrají. Tyto odkazy tvořím proto, abych pomohla lidem najít opětovné spojení s jejich duší, rozpomenout si na to, kým jsou a jak překrásnou energií – energie zvaná ČLOVĚK – je. Na čas jsme totiž na naši Božskou podstatu, náš skutečný potenciál, zapomněli, protože jsme se svému původnímu, šťastnému způsobu života na míle vzdálili. A na nějaký čas jsme v nám obráceném, protipólném světě zabředli. Někteří dobrovolně, ale mnozí nedobrovolně. Tento uměle vytvořený svět byl prvotně vytvořen těmi, kteří člověka, Boha a vše Božské nenáviděli, a záviděli Bohu jeho čistou touhu a nadšení tvořit krásný svět pro všechny bytosti. Proto se rozhodli vytvořit svůj vlastní, technokratický svět, svět na lapání lidských duší, kde lidské duše budou využívány ve prospěch temnoty a temných sil, a sloužit těm, kteří s námi neměli čisté úmysly. Jak se to vše mohlo stát, jak z tohoto labyrintu ven, jak vyjít ze všec omezení a co vše udělat pro změnu svých životů a přispět tak Celku v aktuálních proměnách života na Zemi, to právě v mých odkazech, skrze mou tvorbu a životní cestu naleznete.
V jednotlivých sekcích mého MENU najdete jak informace o mně a mých službách (tvorbě), tak i podrobnější informace o léčebných konzultacích, mých online kurzech, které pro vás k dispozici jsou, stejně tak i mé odkazy a rovněž odkazy našich dávných moudrých předků, Duchů dolmenů, kteří jsou staří cca 7 000 až 10 000 let, a jejich velikou misí bylo a je to, že v daný čas „odešli“ do dolmenů (kamenných kobek), aby uchovali naši prvotní moudrost (Vědění Prvopočátků) na Zemi pro další generace, pro nás, kteří v jistou dobu začneme otevírat oči, probouzet se, stejně tak i v sobě probouzet čistou touhu změnit své životy a situaci v lidském společenství. Vše proto, abychom mohli zase, po všech těch náročných, temných časech, časech našeho zotročení, přirozeně – radostně a šťastně tvořit a žít.
Však mnohé naše duše se už toliko životů těší, až z nesvobodného, otrockého způsobu života vyjdou ven, až se to zdá jako nekonečný sen…Ale časy se nyní skutečně mění, neboť nebude nám „shora“ již dále touto destruktivní cestou, která nás vždy bezpečně k naší vlastní záhubě dovedla, umožněno jít. A tak jsme každý jediný z nás vyzýváni opět z citu svého srdce, duší svou, tak jak Člověku vlastní je, tvořit a žít (pokud tomu ještě tak není). No, a proto i já jsem za svůj život nespočet kroků udělala, abych vám všem svým osobním příkladem, skrze svou vlastní životní cestu, mohla být. Díky těm všem krokům se o to více i cesta zpět, k tomu co nám právem náleží, může otevřít. Více pak s vámi sdílím ve svých odkazech, online kurzech a od roku 2025, kdy jsem vytvořila i svůj youtube kanál: “Arménia Vedrussa a z duše sdílení ♥“ i skrze obsáhlá youtube videa, byť tato cesta nebyla pro mě jednoduchá, neboť jsem díky svým krokům mnoho energetických útoků, černé magie včetně té profesionální, vlivů nepřejícnosti, závisti a žárlivosti zažívala, což i v mých sdíleních více otevírám, aby to vše mnou prožité bylo užitečné i vám.
Díky prožitkům a zkušenostem mé duše v obou světech, i v tom původním světě našich šťastných prvopočátků na Zemi, tak i ve světě technokratickém, destruktivním pro nás na všech úrovních, mohu o to více vidět souvislosti a skládat je do celistvého obrazu, který bude nápomocen nám všem. A každý z nás svou duší žijící rovněž tak svůj díl poznání Celku přidává. Díky všemu prožitému o to více vidím principy a podstatu Světlých sil a stejně tak principy Temných sil, přínosy obou světů, kterými jsme jako lidé prošli, jak na člověka a jeho energetiku, jeho život působí, a to vše předávám vám lidem dál. A to i formou individuálních léčebných konzultací, které většinou online probíhají, kdy spolu můžeme detailněji rozklíčovat to vše, co pro vás podstatné je, abyste vše v pravém světle uviděli a mohli jít svým životem o to snadněji dál.
Nápomocné vám může být i video: "Dlouho jsme žili ve světě, kde je všemu obráceně než by mělo být, proto se tento stav citelně změní." Toto video najdete hned pod těmito řádky...
V Matrixu jen stěží mohli jsme svobodně a šťastně žít,
když jeho účelem bylo Člověka od Zdroje odpojit,
jeho energetiku a vědomí postupně zcela oslabit,
aby čím dál snadnější bylo si ho zotročit – tedy podmanit.
Grandiózním počinem bylo z živého prostoru – z přírody jej vyčlenit,
o jeho plné propojení s přírodou, Bohem, planetami, Vesmírem jej připravit,
a tak plenily se a vypalovaly rodové osady napříč věkům,
aby lidem vymazalo se pravdivé pojetí o sobě, o Člověku.
Stalo se, že přišli jsme na dlouhý čas o naše skutečné domovy,
ztratili jsme spojení s Bohem a ta nejkrásnější zázemí na Zemi.
Místo živého prostoru byl nám vytvořen prostor neživý,
tam „zemřeli“ jsme sami, stejně tak i naše vztahy, rody, rodiny.
Namísto našich skutečných domovů,
začali se budovat obce a města,
tam prý nejlépe, daří se otrokům,
jak okázala gesta, avšak podstatou je nežít a zaspat.
Bylo nám řečeno, jak úžasně se budeme mít,
nemusíme nic dělat, stačí jen vše Božské opustit.
Ve městech budeme se jako králové mít,
bude o nás postaráno, budeme si královsky žít.
Pro královské žití nám chrámy a paláce postaveny byly,
a společně jsme si v panelových domech pěkně žili,
konzum a luxus pro nás ten největší význam měl,
člověk si mohl pořídit, co hrdlo ráčilo – co jen chtěl.
A co by to za krále bylo, kdyby mu něco chybělo,
a náhle se něco geniálního v něčí mysli zrodilo,
nejdříve to cinkalo a posléze dokonce i šustilo,
prý pro to, aby větší svobodu a radost ze života nám to přineslo.
A tak nám byl vytvořen technokratický svět,
kde každý své místo měl, radost pohledět.
Domy, obchody, školky, školy, továrny, instituce ve velkém se stavěly,
aby nás co nejvíce do iluze ponořili, naše skutečné schopnosti otupili.
Postupem času více a více stalo se, že lidé zapomněli, kým ve své skutečné podstatě Jsou,
jakož i to, že celkové způsoby života pro nás zcela rozhodující Jsou.
Když veškerou svou energii systému a všem jeho atributům odevzdali Jsme,
tak o své vlastní schopnosti a o moc nad svým vlastním životem přišli jsme.
Systém nás na oko naší vlastní zodpovědnosti za život zbavil,
ale tím také naší skutečnou podstatu a šťastné Bytí „pohřbil“.
Nyní už víme, jaké to je nemít možnost svobodně a šťastně žít,
stejně tak jako nechat se iluzí zvanou systém opojit,
potřebovali jsme naši vlastní obrácennost zažít,
abychom mohli do ještě větších rozměrů a hlubin našeho Bytí dojít.
A tak radujme se lidé Milí,
že do doby nejhlubší transformace v dějinách lidstva jsme se zrodili,
konečně probouzíme se – navracejí se nám naše schopnosti a síly,
je na čase, abychom sobě samým věřili, to kým skutečně Jsme – opět pocítili.
Následně se do ušlechtilých kroků pustili,
abychom každý svou částí k velikému dílu přispěli,
však celý starý destruktivní svět na přetřesu je,
kde je Pravda a kde Lež se ve velkém odhaluje.
Proto vyberte si, lidé milí, ten správný směr,
jedině ta pravá volba vás zavede do nových sfér,
takových, které energii zvané Člověk přináleží,
a díky tomu, že Člověk opět Člověkem je - celý širý svět - se ROZÁŘÍ.
Pojďme na to přátelé, již není možné otálet,
naopak stále intenzivněji se celá transformace rozhýbala,
to proto, aby prioritně Matičku Zemi všeho bolestivého zbavila,
a ona se díky tomu do nové, láskyplné energie zrodila.
Milovaná Matička Země, našim skutečným domovem je,
pojďme ji pomoci navrátit podobu Ráje,
kde všichni společně šťastně jsme žili,
tam, kde můžeme své jedinečné schopnosti obrodit.
Nechť vám proto i tyto mé stránky webové,
nápomocné jsou v této době proměnné,
nechť díky nim o to více všechna dění pochopíte,
sami se do života duší a z citu srdce navrátíte.
Nechť vám tu se mnou pěkně je...
S Láskou a Radostí ve svém ♥ Arménia Vedrussa ♥
