Odkazy Duchů Dolmenů

Odkazy Duchů Dolmenů

Kdo jsou Duchové Dolmenů a jaká byla a je jejich mise ?

9.1.2023, Admin
Do dolmenů odcházeli lidé - naši dávní předci, aby zachránili vědění počátečního zdroje na Zemi, tzn. vědění od Boha, které tehdy vlastnili v plném rozsahu. Tato vědění dovolí budoucím pokolením obnovit harmonii na Zemi, vrátit radostný a šťastný život lidem.

Hovoří Uradon - PŘEDMLUVA

9.1.2023, Admin
S čistými úmysly, pravdu znající, já, dnešní Duch, do budoucna ještě člověkem, tak jako vy dnes, jsem přijal řešení a vybral si toto předurčení proto, abych zachránil vědění pro své potomky, to znamená, pro vás.

KULT – URA: Hovoří Uruslan

9.1.2023, Admin
UR – osvícený člověk. Člověk, který ví a chápe, proč jsou tu stromy, tráva, květiny atd., všechno to chrání a znásobuje. Proč jsou tu ptáci a zvěř, ryby a všechno ostatní, co žije ve vodě, veškerý hmyz, domácí zvířata, váží si všeho v okolí, neboť je mu to ku pomoci. 

O polovinkách - Duch Argoz

9.1.2023, Admin
Polovinkami je nazýváme proto, že samotný muž, ani samotná žena, nemůže pokračovat v rodové linii. Pouze oba dohromady vytvoří plnohodnotnou energii, usilující o Věčnost, tzn., rodí děti a rodová linie na Zemi se inkarnací prodlužuje. Dvě polovinky dohromady vytvoří celostní energii, nekonečnou energii.

Duch Anastasia – 7,5 tisíce let
VĚDĚNÍ JAK RODIT ŠŤASNÉ A BOŽSKÉ DĚTI

9.1.2023, Admin
Láska – to je to hlavní vědění Láska – to je hlavní stěžeň tvoření První předurčení muže – vytvořit šťastnou rodinu. První přeurčení ženy – rodit zdravé a šťastné děti. Všechno ostatní je druhořadé.
Stránka: 1 2 3 4

Terapie, léčebné konzultace