Tvorba duchovních jmen, automatické písmo, kresba

 

 

TVORBA DUCHOVNÍCH JMEN, JMEN DUŠE, AUTOMATICKÉ PÍSMO, AUTOMATICKÁ KRESBA

Jedna z dalších služeb, kterou nabízím je tvorba jmen duše (duchovních jmen), při které vždy odevzdávám to, co mám v souladu s přáním klienta - tak jak mne má Boží částečka vede....je to celkem velký energetický proces, trvá asi 2-3h, ale už pár dní dopředu se na jméno energeticky ladím, kdy s novým jménem i jeho význam odevzdávám, stejně tak i význam původního jména pro daného Člověka a tak i zaměření, směřování, poselství, včetně významu jména z pohledu bukvice daného Člověka v této souvislosti zvědomí se ....duchovní jméno, jméno duše pak posílám ve wordu do messengeru nebo na email.

Stejně tak se v případě vašeho přání věnuji automatickému písmu či automatické kresbě. 

Při automatickém písmu se stávám vašim prostředníkem pro tok informací z různých úrovní vědomí. Automatické písmo pak předávám ve formě aktuálního odkazu pro vás, anebo je možné položit mi vaše otázky a já vám prostřednictvím automatického písma dám pro vás odpovědi.

Automatická kresba je pak obdobně jako automatické písmo vzkazem pro vaši duši anebo léčivým energetickým, harmonizačním obrázkem, který vám pomáhá a podporuje vás na vaši cestě duše.

Pokud máte o některou z těchto služeb zájem, můžete mne kontaktovat na některý z uvedených kontaků v sekci KONTAKT.

Děkuji a těším se na Propojení s vámi i při některé z těchto příležitostí

Arménia Vedrussa 

 

 

 

 


Terapie, léčebné konzultace