Kurzy

Kurzy

Cyklus seminářů: Energetika Člověka – do hlubin nás samých

27.5.2023, Admin
„Energetika Člověka – do hlubin nás samých“ je cyklus seminářů, ve kterých se budeme zabývat naší energetikou a jejími součástmi.

Kurz Vědění Prvopočátků II.- do dalších hlubin původních pramenů

27.5.2023, Admin
Jako lidstvo jsme si do této doby prožili již mnohé. Prošli jsme si jak životy v tom nám přirozeném, šťastném způsobu života po dlouhý čas našich Prvopočátků, kdy jsme žili v souladu s přírodou, tak i naší skutečnou podstatou a naším předurčením, tak i životy v tom nám a naší podstatě obráceném, destruktivním, lživém světě, který právě v této době ještě dozažíváme.

ONLINE KURZY, SEMINÁŘE - možností získání ONLINE kurzů, seminářů ve formě záznamů...

27.5.2023, Admin
Online Kurzy Vědění Prvopočátků I. a II. + Základní kurz etikoterapie a Kurz etikoterapie II. -

Kurz Vědění Prvopočátků I.

9.1.2023, Admin
Jako lidstvo jsme si do této doby prožili již mnohé. Prošli jsme si jak životy v tom nám přirozeném, šťastném způsobu života po dlouhý čas našich Prvopočátků, kdy jsme žili v souladu s přírodou, tak i naší skutečnou podstatou a naším předurčením, tak i životy v tom nám a naší podstatě obráceném, destruktivním, lživém světě, který právě v této době ještě dozažíváme.

KURZ ETIKOTERAPIE II. – duchovní příčiny nemocí, etikoterapie v praxi

9.1.2023, Admin
V tomto kurzu navážeme na základní poznatky a vědomosti Základního kurzu etikoterapie a půjdeme do dalších úrovní a hlubin, především skrze praktické uchopení léčebné metody zvané etikoterapie se podíváme na duchovní příčiny nemocí. Tento kurz vám tedy umožní pochopit a odstranit příčiny obtíží, nemocí, projdeme tak společným léčením mravností, morální očistu, dojdeme k mnohým dalším uvědoměním a poznatkům a tím dojdeme k pevnějšímu spojení se svou duší a svou ...
Stránka: 1 2

Terapie, léčebné konzultace